Tijdrijden 2013

Eind uitslag tijdrijden 2013

Eindklassement Tijdritten-cyclus 2013  Stichting (Re-)Cycling Zaltbommel

 

  1. Milan Broer                      (Barendrecht)65,2 km. in      1 uur 29 minuten 45 seconden

  2. Geert Platenburg              (Den Bosch)                           1 uur 35 minuten 02 seconden

  3. Joop Kosters                    (Zaltbommel)                         1 uur 35 minuten 10 seconden

  4. Erik Satter                       Gameren)                              1 uur 35 minuten 18 seconden

  5. Ronald Kolkman              (Zaltbommel)                         1 uur 37 minuten 36 seconden

  6. Gerco de Kruijk               (Nieuwegein)                         1 uur 38 minuten 58 seconden

  7. Guus Pril                          (Best)                                     1 uur 39 minuten 49 seconden

  8. Wouter Jaegers                 (Tilburg)                                 1 uur 40 minuten 36 seconden

  9. Miranda Danse                 (Den Bosch)                           1 uur 50 minuten 11 seconden

10. Eelco Noort                      (Kerkwijk)                              1 uur 53 minuten 59 seconden

 

 

 

11. Dirk Keijnemans              (Nieuwaal)                                        

12. Melvin Wildeboer            (Papendrecht)                        

13. Thomas Weber                 (Tiel)

14. Bas van Gestel                 (Tilburg)

15. Arjan van Gemerden        (Alblasserdam)

16. David Ruijs                      (Oss)

17. Lars v.d. Berg                  (De Meern)

18. Henri van Vugt                (Zaltbommel)

19. Tristan Broer                    (Barendrecht)

20. Peter Rikkers                    (Gorinchem)

21. Teus van Tuyl                   (Gameren)

22. Marijn v.d. Berg               (De Meern)

23. Robin Slosser                   (Zaltbommel)

24. Nils Wolffenbuttel           (Nigtevecht)

25. Edmundas Peseckis         (Bruchem)

26. Harry Ruiterkamp                        (Slijk-Ewijk)

27.Henry Danse                     (Den Bosch)

28. Sjoerd Nijhof                   (Best)

29. Sytse Leenstra                  (Delft)

30. Mark Teeuw                     (Rijswijk)

31. Wessel Berrens                 (Utrecht)

32. Leon Ruijs                        (Oss)

33. Robert Spoek                   (Zaltbommel)

34. Martin v.d. Meijden         (Brakel)

35. Teun Forschelen               (Tilburg)

36. Tim v.d. Poel                    ((Bergschenhoek)

37. Tijmen Moltmaker            (Lent)

38. Christian van Doorn         (Zaltbommel)

39. Peter van Wijgerden        (Woudrichem)                                   

40. Tim van Hoogdalem        (Gorinchem)

41. Bram Verbout                  (Maarssen)

42. Rowan Remmerswaal      (Pijnacker)

43. Hans Nijhof                     (Best)

44. Richard Buyvoets                        (Haaren)

45. Danique Spekle                (Zaltbommel)

46. Johan van ’t Zelfde          (Zuilichem)

47. Aart Beekman                  (Zaltbommel)

48. Otto Nussbaumer             (Lienden)

49. Johnny van Heel              (Velddriel)

50. Christy Nussbaumer         (Lienden)

51. Michel de Ruiter              (Waardenburg)

52. Remco van Steenbergen  (Zaltbommel)

 

 

Eindklassement Jeugd t/m 16 jaar

 

1. Guus Pril                            (Best)                          14 jaar

2. Melvin Wildeboer              (Papendrecht)             16 jaar

3. Lars v.d. Berg                    (De Meern)                 14 jaar

4. Tristan Broer                      (Barendrecht)             14 jaar

5. Marijn v.d. Berg                 (De Meern)                 13 jaar

6. Wessel Berrens                   (Utrecht)                     16 jaar

7. Tim v.d. Poel                      (Bergschenhoek)        16 jaar

 

 

Eindklassement 50+

 

1. Joop Kosters                      (Zaltbommel)

2. Dirk Keijnemans                (Nieuwaal)

3. Edmundas Peseckis           (Bruchem)

4. Henry Danse                      (Den Bosch)

5. Hans Nijhof                       (Best)

6. Richard Buyvoets              (Haaren)

7. Otto Nussbaumer               (Lienden)

 

 

Eindklassement Dames

 

1. Miranda Danse                   (Den Bosch)

2. Danique Spekle                  (Zaltbommel)

3. Christy Nussbaumer           (Lienden)